• Andělské karty, andělé, to je osud a vaše budoucnost, která je pro vás doposud pravděpodobně zcela neznámá.
  • Andělská SMS Věštba. Poprvé v ČR. Napište SMS ve tvaru. VESTBA, datum narození, dotaz a odešlete na 903 55 60
  • Výklad karet živě – volejte 906 900 102 kód 20
  • Andělské karty Nechte vašeho ducha odpočinout, dodejte mu síly a odhodlání díky andělským kartám od andělů.
  • Výklad karet živě – volejte 906 900 102 kód 20

Výklad andělský karet - reference

Andělské karty uspokojují naše životy, neboť nám dodávají informace, bez kterých bychom nebyli spokojeni a psychicky vyrovnáni. Abyste se mohli o výsledcích a úžasnosti andělských karet přesvědčit, zde jsou dvě velice příjemné zprávy od dvou lidí, jenž andělské karty využili a samozřejmě jim pomohly.

Markéta, 22 let

Zdravím všechny z tohoto úžasného webíku, kteří se přišli podívat a vyzkoušet si andělské karty. Věřte nevěřte, i já jsem váhala, zdali mají tyto andělské karty smysl, a přesto jsem se odhodlala a nechala si právě andělské karty vyložit, což bylo jedině správně.

Během chvíle jsem se dozvěděla, jak jsem na tom skutečně s přítelem, jak jsou na tom děti, rodina a budoucnost, včetně finanční stránky, která je dnes (bohužel) velice upřednostňovaná. Najednou jsem pochopila, že andělské karty skutečně fungují, a jak se později ukázalo, i já jsem v tomto tvrzení měla naprostou pravdu.

Andělské karty jednoznačně doporučuji, osobně se zaručuji za jejich spolehlivost a u mě mají jednoduše

Pavel, 45 let

Děkuji, děkuji, a ještě jednou děkuji. Asi neexistuje možnost, jak vyjádřit své obrovské díky a spokojenost s touto službou, a tak se budu tento pocit snažit alespoň trochu přiblížit.

Neměl jsem moc dobrou komunikaci a obecně i vztah se stávající manželkou, a měl jsem obavy, že tento vztah půjde do kopru. Zoufalství se přehouplo rovnou na odhodlání, a to daný problém řešit. Než jsem však začal tento problém radikálně řešit a skákat s hlavou do neznámé propasti, zavolal jsem na Vaší infolinku a nechal si poradit a především vyložit karty, abych věděl, jak se věci mají.

Byl jsem nejen mile překvapen, ale také překvapen, ba dokonce i šokován, jakého skvělého přístupu, ochoty a především skvělých informací se mi dostalo.

Nyní jsem nesmírně spokojen, šťastný a s pocitem “klidu” v duši i na těle. Chcete-li vyřešit své problémy, musíte něco podniknout - a první krok k tomu je zavolání na tuto linku, kde si necháte vyložit andělské karty!

Léčitelka Dagmar

Dagmar

906 90 01 02

kód 20

Cena hovoru 90,- Kč/min. vč. DPH

Křišťálová koule je nástroj, který mi přirostl k ruce. Neskutečnou síla křišťálové koule mi dává informace, které vám sdělím prostřednictvím telefonického napojení.

Věštkyně a kartářka Karin

Karin

906 90 01 02

kód 20

Cena hovoru 90,- Kč/min. vč. DPH

Mým pánem je snář, mým světlem slunce, budoucností hvězdy a životem lidský ráj, láska, spokojenost a harmonie. Jsem Vaším každodenním rádcem do nového dne, jenž ovlivňuje nejen naší, ale i cizí budoucnost.

Bohyně Stella

Stella

906 90 01 02

kód 20

Cena hovoru 90,- Kč/min. vč. DPH

Víte, co se děje ve vašich snech, nebo každou minutu ve hvězdách? Věříte, že každý z nás má nějaký předurčený život, a díky náhledu do budoucnosti jej může mírně zmírnit?