• Andělské karty, andělé, to je osud a vaše budoucnost, která je pro vás doposud pravděpodobně zcela neznámá.
  • Andělská SMS Věštba. Poprvé v ČR. Napište SMS ve tvaru. VESTBA, datum narození, dotaz a odešlete na 903 55 60
  • Výklad karet živě – volejte 906 900 102 kód 20
  • Andělské karty Nechte vašeho ducha odpočinout, dodejte mu síly a odhodlání díky andělským kartám od andělů.
  • Výklad karet živě – volejte 906 900 102 kód 20

Jak vykládat andělské karty

Když do svého života pozvete anděly, začne harmonizace Vašeho fyzického já s duchovním. Dosáhnete toho s pomocí andělské karty. Víte jak z andělských karet vykládat? Možná právě andělské karty respektive Andělé Vám pomohou vyřešit některé z vašich otázek a mohou Vám tak ukázat ten správný směr.

Postup pro výklad andělských karet

Andělské karty

Andílek Pohodlně se posaďte, zavřete oči, uvolněte se a pořádně se soustřeďte na své vnitřní pocity. Zkuste si představit, jak vaším tělem prochází proud světla. Máte-li rádi klid, zkuste relaxovat o samotě, někde v přírodě nebo při poslechu uklidňující hudby.

Připravte si andělské karty. Balíček andělských karet pořádně promíchejte před samotným výkladem. Pokud Vám náhodou při míchání, některá z karet vyskočí ven z balíčku, věnujte této kartě pozornost. Andělé Vám prostřednictvím této andělské karty chtějí sdělit důležitou správu.

Pokuste se o spojení se svými anděly. Požádejte je v duchu, aby Vám pomohly při Vašem výkladu andělských karet.

Zeptejte se Andělů na otázku, na kterou hledáte odpověď. Andělské karty Vám pomohou zodpovědet konkrétní otázky nebo poradí jen v některé oblasti. Můžete otočit libovolný počet andělských karet, vše záleží jenom na Vašich vnitřních pocitech a intuicii. Při vytažení většího počtu andělských karet sledujte vzájemné vztahy jednotlivých andělů mezi sebou a uvažujte o vzájemném propojení.

Nakonec požádejte své anděly o pomoc v oblastech, ve kterých máte nějaké potíže. Problémy z oblasti vztahů, práce či rodiny zažívá každý z nás, střetáváme se s nimi často. Andělské karty Vám pomohou tyto problémy překonat. Donutí Vás zamyslet se nad nimy a lépe tak poznat své vnitřní Já. Jsou i jiné způsoby výkladu, než andělské karty. Vyzkoušejte třeba numerologii, tarotové karty, věštění a jiné způsoby.

První karta, kterou jste si vytáhli, se dotýká Vaší nedaleké minulosti. Karta ležíci napravo od ní hovoří o Vaší současné životní situaci a další andělská karta předpovídá Vaší budoucnost. Každá z dalších karet popisuje možný vývoj událostí, které budou následovat následující 3 měsíce od předchozí vybrané andělské karty.

Andělské karty online Tel.: 906 90 01 02 kód 19. Cena hovoru je 90Kč/min.

Andělské karty online, různé druhy vykládání Andělských karet prostřednictvím duhové linky Věštců na telefonní lince 906 90 01 02 s kódem 19. Nejlepší on-line andělské karty jen zde 24 hodin denně, 7dní v týdnu. I vy můžete mít výklad andělských karet s pohodlí svého domova od profesionálů.

Věštkyně Renata

Renata

906 90 01 02

kód 20

Cena hovoru 90,- Kč/min. vč. DPH

Mnoho párů má problémy s partnerem či partnerkou, a tyto problémy často dopadají nemyle. Tyto situace jsou nepříjemné, a mnohdy zcela zbytečné.

Šamanka Michaela

Michaela

906 90 01 02

kód 20

Cena hovoru 90,- Kč/min. vč. DPH

Šamanství, magie - schopnost, která mě odlišuje od ostatních. Šamanství jsem zdědila od své prababičky a pokud mi zavoláte můžeme se společně podívat pravdě do očí.

Gábina

Gábina

906 90 01 02

kód 20

Cena hovoru 90,- Kč/min. vč. DPH

Člověk nemusí věřit v boha, nemusí věřit v peklo a nebe, nemusí věřit v nadpřirozené věci a vnímat sci-fi filmy jako potencionální realitu. Člověk by měl ale věřit v to, co vidí.